Řekli o mně


S Vaší firmou jsme byli velice spokojení. Děkujeme Vám za Vaše cenné rady a nápady, za skvělou spolupráci a za celkový projekt naší zahrady, který se nám velice líbí.Zahradu jste dokázal velice pěkně propojit s našim domečkem a také s místním okolím. Líbí se nám Vaše nápady s ohništěm, s rostlinami (které nejen hezky vypadají, ale rovněž jsou pěkně zapasovány s ohledem na okolí Hukvald).Díky Vašemu projektu jsme si mnohé věci ujasnili a získali tak lepší představu o naší zahradě.Moc Vám děkujeme a přejeme, ať se Vám daří a v profesním životě jste stále tak skvělý a úspěšný.

Markéta, Radek a Vojtíšek Celerovi – Hukvaldy

Děkujeme Petru Sovovi za profesionální a vstřícný přístup při tvorbě projektu naší zahrady. Přesně vystihl náš vkus a vyšel vstříc všem naším požadavkům.

Ing. Hana Zažírejová – Krásné Pole

Naše zahrada se nachází nedaleko města Ostravy. Děkujeme za vytvoření krásné zahrady společnosti Vaše zahrada s.r.o. a ateliéru zahradní architektury Itadesign za vytvoření zahrady podle našich představ v duchu japonského stylu. Děkujeme za profesionální přístup. Zahrada se mě, mé ženě a dětem velmi líbí.

Marek Malohlava – Štítina

Naše zkušenosti s firmou Petra Sovy byly nad očekávání. Měli jsme vlastní představu, jak by mohla naše zahrada vypadat a mysleli jsme, že je to to nejlepší. Ale přesto jsme se rozhodli obrátit na profesionály a byli jsme za to velmi rádi. Jejich návrh zahrady včetně vizualizací byl velice zajímavý a hezký. Sami jsme netušili, jaké možnosti mohou vznikat při zakládání zahrad ve svahu. Řešení se nám moc líbilo a začali jsme realizovat. I v tomto nám firma Itadesign byla velmi nápomocná, ať už zapracováním malinkých změn vznikajících při realizaci, tak i osobním přístupem přímo na zahradě.

Rodina Kramářova – Bílovec

Rád bych poděkoval za profesionální spolupráci Petru Sovovi a Davidu Vaníčkovi za vytvoření krásné vizualizace naší zahrady v Děhylově. Měl jsem požadavek vytvořit venkovskou zahradu s anglickým akcentem. Musím říct, že přesně vystihli mou představu. Děkuji za studii a budu se těšit na následnou realizaci na podzim 2017.

Mgr. Petr Knittel – Děhylov

Velmi vstřícný přístup, pan Sova ochotně několikrát přizpůsoboval projekt mým požadavkům (některé rostliny nemám ráda). Výsledek sice uvidím až za několik let, ale věřím, že bude stát za to.

Pavla Poláková – Datyně